DJ PARTS, otomotiv yenileme pazarındaki uzmanlığıyla müşterilerine kaliteli çözümler sunmaktadır. DJ PARTS, müşterilerinin tüm yedek parça ihtiyaçlarını, yüksek kalitede geliştirilmiş, özel tasarlanmış geniş ürün yelpazesi ile karşılamaktadır.

DJ PARTS ürünleri fren grubu üretiminde sahibi olduğu fabrikasının yanısıra sadece uluslararası OEM parça tedariği yapan saygın fabrikalarda geliştirilir ve üretilir. Dünyanın dört bir yanındaki bu fabrikalar üretim ve kalite süreci bakımından dünyanın en iyilerindendir. Bu tesisler sürekli gelişimi sağlayacak iyi donanımlı laboratuarlara sahip olup herbiri ISO, QS, TS gibi uluslararası akreditasyonlar tarafından desteklenmektedir. DJ PARTS ürünleri OEM standartlarına uygun olarak testlerden geçirilmektedir. DJ PARTS mühendisleri müşterilerin beklentilerini karşılamak için üretim tesisleriyle her zaman sıkı bir işbirliği içerisindedirler.

Otomotiv yenileme pazarında uzmanlaşmış nitelikli DJ PARTS ekibi müşterilerine uygulama konusunda teknik destek vermektedir. En son üretim ve test teknikleriyle de pazara yüksek standartlarda mükemmel ürünler sunmaktadır.

DJ PARTS ürün gamında amortisör, fren balatası, fren pabuçlu balata, fren diski, ön düzen parçaları, komple aks ve aks kafaları, debriyaj setleri, hidrolik parçalar, sıvı ve kimyasal ürünler bulunmaktadır.

DJ PARTS bir DJ AUTO markasıdır.

FBK, fren parçası imalatında 31 yıllık deneyim sahibidir. Japonya'dan alınmış en gelişmiş üretim tekniklerinin kullanımı ile birlikte yoğun Ar-Ge çalışmaları sayesinde, FBK mühendisleri, geniş bir fren çözümleri yelpazesi ile benzersiz formülasyon geliştirme sistemini tasarlamıştır.

FBK, formülasyon uzmanları farklı ihtiyaçları olan farklı pazarlar için toplamda 14 üstün formülasyon ve yaklaşık 1.750 referanslık ürün gamı tasarlamışlardır. FBK, ürettiği tüm ürünlerin taviz vermediği standartlara uyumlu olmasını sağlamak için takip testi, makaslama testi, sertlik testi ve sıkıştırma testlerini uygulamaktadır. Son teknoloji ürünü sürtünme malzemeleri kullanarak üstün kalitede fren parçaları üreten FBK'nin sahip olduğu deneyim ve uzmanlığına güvenebilirsiniz.

FBK, ürün gamında fren balataları, fren pabuçlu balatalar ve kamyon yaprak balataları bulunmaktadır. FBK, tüm ürün gamına ve detaylarına, çabuk ve kolayca ulaşılması için online e-katalog uygulamasını geliştirmiş ve müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

FBK bir DJ AUTO markasıdır.

P2, ticari araçlar için küresel yedek parça üreticisi ve tedarikçisidir.

Kendi üretim ve Ar-Ge çalışmaları ile P2, en üst seviye kalite ve dayanıklılık sunmaktadır. P2’nin kaliteli ürünleri yüksek performans ve uzun kullanım ömrü sağlamaktadır.

P2’nin ürün geliştirme uzmanları her zaman P2’nin pazardaki yeniliklerin ve teknolojilerin öncü takipçisi olmasını sağlamaktadır. P2 müşterilerine geniş bir ürün gamı sunmakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak için de ürün gamını sürekli olarak genişletmektedir.

P2 ürün gamında filtreler, amortisörler, ön düzen parçaları, havalı yaylar, su pompaları, elektropnömatik parçalar, somun ve civatalar, fren grubu ve metal/kauçuk parçalar bulunmaktadır.

P2 bir DJ AUTO markasıdır.

Arabalardan evlere ve işletmelere, DENSO’nun Ar-Ge’ye yaptığı önemli yatırım, günümüzde güvendiğimiz ve gelecekte fayda sağlayacağımız birçok ileri teknolojiyi yönlendirmektedir.

DENSO’nun vizyonu içinde arabaların, insanların ve toplumunun kazasız, sürdürülebilir bir uyumla bulunduğu bir dünyadır. Sürüş güvenliği, konforu ve rahatlığının yanı sıra çevreyi iyileştirme yönündeki misyonuyla, yakıt tüketimi ve araç CO2 emisyonlarını azaltan, enerji etkinliğini arttıran ve performansı iyileştiren yenilikler geliştirmektedir. Örnekler arasında ilk iridyum bujiler, 2.000 barlık sabit basınçlı dizel enjeksiyon sistemleri, seramik kızdırma bujileri ve ejektör çevrimli A/C teknolojisi yer almaktadır. DENSO, hibrid ve elektrikli araç teknolojilerinde, durdur/başlat ve doğrudan enjeksiyon gelişmelerinin yanı sıra araç çarpışma önlemesinden İnsan Makine Arayüzü sistemlerine kadar değişen elektronik iletişimde öncüdür.

DENSO ürün gamında bujiler, kızdırma bujileri, lambda sensörler, silecekler, kabin hava filtreleri, kütle hava akış sensörleri, ateşleme bobinleri, EGR valfleri, A/C kompressör ve kondansörleri, marş motorları ve alternatörleri bulunmaktadır.

DJ AUTO, DENSO ürünlerinin Türkiye distribütörlerinden biridir.

COOL GEAR, DENSO’nun alt markası olarak, müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri daha rekabetçi fiyatlarla sunmak için pazara lanse edilmiştir. COOL GEAR ürünleri DENSO’nun uzun yıllardır sahip olduğu orijinal ekipman üreticisi olmanın sağladığı tecrübe ile geliştirilip, kendi kontrolü altında üretilmektedir.

COOL GEAR ürün gamı ilk olarak filtre grubu (yağ, hava, polen) ile Türkiye pazarında lanse edilmiştir. Kısa zamanda A/C sistem ekipmanları da pazara sunulacaktır.

DJ AUTO, COOL GEAR ürünlerinin Türkiye distribütörüdür.