DENSO'YU SEÇİN.

DENSO’nun Yedek Parça Pazarı için Yeni Marka Kampanyası Yayına Girdi

Avrupa pazarlarındaki kampanya, DENSO'nun ürün gücüne ve mükemmelliğe olan tutkusuna vurgu yapıyor.

DENSO Europe Aftermarket, kalite, güvenilirlik ve servisler ile toptancılara evrensel çözümler sunma becerisi konusundaki itibarını pekiştiren bir marka kampanyası başlattı.
“DENSO'YU SEÇİN.” kampanyası, bir dizi Avrupa ülkesinde geniş bir medya yelpazesinde yayınlanacak.

Bağımsız yedek parça pazarındaki distribütörleri, toptancıları ve garajları hedefleyen “DENSO’YU SEÇİN.” tüketiciye yönelik bir kampanya olacak.

Halihazırda üretilmiş çok çeşitli grafik tasarımlar ile kampanya, bujiler ve lambda sensörlerinden sileceklere, kompresörlere ve hava filtrelerine kadar tüm DENSO ürün portföyünü kapsayan ürünleri sergiliyor.

Ancak mesele sadece ürünlerin kendisiyle ilgili değil; DENSO'nun OE kalitesinde parçalar tasarlama ve üretme sevgisini, teknolojik gelişmeye olan bağlılığını ve Toyota Gazoo Yarış Takımı gibi kilit ortaklarla elde ettiği başarıları da kapsıyor.

Neden DENSO'yu Seçmelisiniz?

“DENSO'YU SEÇİN.” temel çizgisi etrafında oluşturulan kampanya, "Bir parçanın mükemmel olup olmadığını nasıl anlarsınız?" veya "Bir araba aşık olabilir mi?" gibi bir dizi büyük soru soruyor.

Ana tema, tamircilerin DENSO'yu seçtiklerinde içlerinin rahat olmasıdır, çünkü bir parçanın ilk seferde uyup uymayacağı veya arıza geliştirip geliştirmeyeceği konusunda endişelenmelerine gerek kalmaz.
Bunun nedeni, DENSO parçalarının OE spesifikasyonlarına uyacak şekilde hassas bir şekilde üretilmiş ve kalite kontrollü olmasıdır. Bu da DENSO'yu, parçalar söz konusu olduğunda garajlar ve toptancıların sahip olduğu tüm soruların apaçık cevabı haline getirir. Bu nedenle on arabadan dokuzu orijinal DENSO parçaları ile donatılmıştır.

DENSO Europe Avrupa Stratejik Pazarlama Müdürü Fatiha Laauich kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Müşterilerimizin başarısını, yüksek standartta hizmet ve destekle desteklenen, tam olarak ihtiyaç duydukları işlev için belirlenmiş en kaliteli parçaları üreterek sürdürme konusunda tutkuluyuz. Neden DENSO'yu Seçmelisiniz? Toptancıların ve garajların nasıl çalıştığını bildiğimiz için, her zaman yenilikçi ve farklı olmaya çalışıyoruz ve müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri kusursuz bir şekilde sunuyoruz. Bu nedenle DENSO'nun akıllıca bir seçim olduğuna inanıyoruz.”