4-7 Nisan 2019 tarihlerinde Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, toplam 1.397 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 48.737 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul fuarı rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformudur.

DJ Auto, yeni kurumsal kimliği ve sloganıyla Automechanika Istanbul 2019 fuarına 8.Salon O19 no’lu standıyla katılım sağladı. DJ Auto’nun ALJ grubu markaları olan DJ PARTS, FBK, QSTEN ve P2’nin yanısıra distribütörü olduğu DAIHATSU, DENSO ve DENSO COOL GEAR markalarını da standında sergiledi.

DJ PARTS markası altındaki yeni ürün grubu poryaların lansmanını fuarda gerçekleştirdi. 2019 yılından itibaren LUCAS markasının Türkiye’deki tek satıcı olan DJ Auto, fuarda bu lansmana da yer vererek LUCAS vitrinlerinde filtre ve dizel ürün gruplarının yanısıra ve triger gergi/zincir kitlerini de sergiledi. Fuar süresince DJ Auto standında iş ve çözüm ortaklarının yanısıra yerli ve yabancı misafirlerini de ağırladı. Standımızı ziyaret eden tüm değerli misafirlerimize teşekkür ederiz.