6-9 Nisan 2017 tarihlerinde Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, toplam 1.217 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 43.874 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul fuarı rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformudur.

DJ Auto, Automechanika Istanbul 2017 fuarına 9.Salon O5 no’lu standıyla katılım sağladı. DJ Auto’nun kendi markaları olan DJ PARTS, FBK ve P2’nin yanısıra distribütörü olduğu DENSO ve DENSO COOL GEAR markalarını da standında sergiledi. DJ PARTS markası altındaki yeni ürün grupları; su pompası, ön düzen parçaları, komple aks ve aks kafaları, debriyaj kitlerinin yanısıra kimyasal spray grubu ürünlerinin de lansmanını fuarda gerçekleştirdi. DJ PARTS’ın yanısıra P2 markası altında yeni ağır vasıta ürün gruplarını ve DENSO’nun Iridium TT buji ürünlerinin tanıtımını da fuarda tanıtım fırsatı buldu.

Fuar süresince DJ Auto standında iş ve çözüm ortaklarının yanısıra yerli ve yabancı misafirlerini de ağırladı. Standımızı ziyaret eden tüm değerli misafirlerimize teşekkür ederiz.