DJ Parts Performans Fren Diskleri

DJ PARTS, Performans Fren Diskleri yüksek karbonlu formülasyon ile yüksek stabilite ve daha iyi performans sağlar. Ayrıca, yüksek karbonlu diskler daha soğukken de çalışabildiğinden, daha tutarlı frenleme performansı elde edilir. Geomat kaplamasıyla paslanmaya karşı dayanaklıdır. İlave olarak disk yüzeyindeki delik ve kanallar, fren sisteminin daha hızlı soğumasına olanak vererek, frenleme performansını arttırır.

DJ Parts Komple Aks ve Aks Kafası

Aks kafaları, tahrik milinin değişken bir açıyla ve sabit bir dönüş hızında, belirgin sürtünme artışı göstermeksizin güç iletmesini sağlar. Çoğunlukla önden çekişli araçlarda kullanılırlar. Ayrıca bağımsız arka süspansiyonlu bir çok modern arkadan itişli araçlarda da kullanılır. Aks kafaları kauçuk körükler ile korunur. Körüklerdeki herhangi yırtık veya aşınma aks kafasının çalışmasını olumsuz etkileyecek, daha hızlı aşınmasına sebebiyet verecektir. DJ PARTS iç ve dış aks kafaları maksimum sızdırmazlık için; körük, kelepçe, cıvata, somun, kesici / kilit halkalar ve gres ile birlikte gelir.

Komple aks, tork ve dönüş iletmek için mekanik bir parçadır. Aks mili, tekerleklere hareketi iletir ve gerektiğinde farklı uzunluklarda, farklı hızlarda dönmelerini sağlar. DJ PARTS komple aksları kolay montaj için hazırdır çünkü bileşenleri; iç ve dış aks kafaları, mil ve conta sistemleri zaten tek parça olarak monte edilmiştir.

DJ Parts Debriyaj Seti

Debriyaj baskılarımız, daha düşük bir pedal gücü ve daha yüksek bir performansla sonuçlanarak basıncı debriyaj sistemine eşit bir şekilde dağıtmak üzere en iyi kalite diyafram yayları kullanır. Ayrıca, mükemmel çekme dayanımı sağlayan asbestsiz hammaddeler ve kaliteli metal (HT250) kullanıyoruz.Debriyaj diski, motor ve şanzıman arasında bir bağlantı olarak hareket eder ve aracı, vitesin yumuşak bir şekilde geçmesine hazırlar. DJ PARTS Debriyaj Diski, darbeleri ve baskıları etkin bir şekilde idare etmek üzere birinci sınıf yaylı sönümleyici kullanır.
DJ PARTS, periyodik debriyaj bakımı için maliyet tasarrufu sağlayan bir debriyaj seti tasarladı. Performans, Konfor ve Dayanıklılık sağlamak üzere hassas bir şekilde tasarlanan bu debriyaj parçalarının üretiminde sadece kaliteli malzemeler ve en son teknolojileri kullanıyoruz.

DJ Parts Kimyasal Spreyler

Çok Amaçlı Sprey

DJ PARTS Çok Amaçlı sprey özel formülü sayesinde yağlayıcı, koruyucu ve temizleyici özellikleri aynı anda sağlayan genel amaçlı bir bakım spreyidir.

Pas Sökücü Sprey

DJ PARTS Pas Sökücü sprey suyu ve nemi yüzeyden uzuk tutarak, metal yüzeylerde yağlayıcı özelliği ile koruma sağlayan, pas sökücü etkisi olan silikon içermeyen spreydir.

Sıvı Gres Yağlama Spreyi

DJ PARTS Sıvı Gres Yağlama spreyi yüksek basınca dayanıklı, mukavemeti mükemmel sıvı yağlayıcıdır.