DJ AUTO Kıdem ve Emeklilik Plaketleri


DJ Auto, 10, 15 ve 20 yılını doldurmuş değerli çalışanlarına kıdem plaketleri ve 23. yılının sonunda emekli olan çalışanına da emeklilik plaketi verdi.

Pandemi sebebiyle toplu bir tören yapılamadığından DJ Auto Türkiye Genel Müdürü Sn.M.Can İncekara, plaketleri ayrı ayrı değerli çalışanlarına teslim etti.


DJ Auto yolculuğunun 10.yılını kutlayan, değerli çalışma arkadaşlarımız Sn.Arzu Cankara, Sn.Nazan Keskin ve Sn.Barış Altun’a katkılarından dolayı teşekkür eder, yolculuğunuzun başarı ve keyifle devam etmesini dileriz.


DJ Auto yolculuğunun 15.yılını kutlayan, değerli çalışma arkadaşlarımız Sn.Bora Sevik, Sn.Ersoy Ulus, Sn.Fikret Şenol ve Sn.Fazlı Daloğlu’na katkılarından dolayı teşekkür eder, yolculuğunuzun başarı ve keyifle devam etmesini dileriz.


DJ Auto yolculuğunun 20.yılını kutlayan, hepimizin gönlünde «Tea Lady» olarak yer alan Sn.Saniye Kelleci’ye katkılarından dolayı teşekkür eder, yolculuğunuzun keyifle devam etmesini dileriz.


DJ Auto yolculuğunu 23.yılının sonunda emeklilik ile taçlandıran Sn.Şaban Ünal’a, tüm emekleri ve katkılarından dolayı teşekkür eder, yeni hayatında mutluluklar dileriz. Biz ayrılsak da hep beraberiz!