Otomotiv yedek parça sektörünün lider markalarından DJ Auto, 2015 yılı için belirlediği satış hedeflerine ulaşacak DJ PARTS bayilerinin ilk yarı yıl performanslarını gözönünde bulundurarak; ERK Motorlu Araçlar, FCS Dış Ticaret, Kama Otomotiv ve Mega-Tek Otomotiv firmalarının hak kazandığı otomobil teslimlerini 8 Temmuz 2015 Çarşamba günü ALJ Toyota Çekmeköy Plaza’da gerçekleştirdi. Anahtar teslim töreni DJ Auto Genel Müdürü M. Can İncekara ve ekibi eşliğinde düzenlendi.

DJ Auto Genel Müdürü M. Can İncekara araç teslimleri sırasında; “ DJ Auto her yıl grafiğini bir üste taşıyarak pazardaki konumunu daha da sağlamlaştırmaktadır. Bu konumumuzda en büyük pay sahipleri de şüphesiz bayilerimizdir. Bu yıl hedefini gerçekleştirecek bayilerimize yeni model otomobillerini teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. DJ Auto olarak önümüzdeki süreçte de bayilerimiz ile beraber pazardaki büyümemize hedeflerimizi yakalayarak devam edeceğiz.” dedi.

Otomobil teslim törenini takiben DJ Auto, bayilerini Kalamış Develi restoranda düzenlediği iftar yemeğinde ağırladı. Yemekte gerek pazar gerekse çeşitli konularda keyifli sohbetler yaşandı.