DJ Parts Ön Düzen Parçaları

İleri mühendislik teknolojisi, ile üretilen DJ Parts ön düzen parçaları, tüm sürüş koşullarında gelişmiş güvenlik, yol tutuşu ve performans sağlar. Tüm DJ Parts ön düzen parçaları biçim, uygunluk ve işlev açısından OE markalarına yakın olarak tasarlanmış ve sorunsuz montaj için komple yüksek kaliteli aksesuarlar ile donatılmıştır. DJ Parts tüm Japon, Kore, Avrupa ve Amerikan yapımı otomobiller için en güncel ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Detaylı piyasa araştırmamız ve son teknoloji üretim tesislerimiz tüm yeni araç modelleri için hızlı parça tedariği anlamına gelir.

DJ Parts Su Pompası

Su pompası motor performansı için hayati önem taşıyan bir üründür. Ateşleme esnasında, silindir sıcaklığı çevre malzemelerin erime noktasından daha yüksek olan yaklaşık 2.000 dereceye ulaşır. Enerjik bir soğutma sistemi görevini düzgün şekilde yapamaz ise, motor parçalarını eritebilir. DJ Parts su pompaları, yüksek kaliteli üretim ve 100% kalite kontrol sistemleri ile OE kalitesine yakın ürünler sağlamaktadır.

DJ Parts Fren Balata Spreyi

DJ Parts balata spreyi, fren sisteminde yer alan kaliper ve balatalar, diskler, kampanalar, fren merkez silindiri, mengeneler, yaylar ve debriyaj parçalarını temizler, tutma özelliğini arttırır. Özel formülü sayesinde toz ile birleşerek katman oluşturmuş gres, katran ve diğer yağların fazla efor sarfetmeden temizlenmesi sağlar.