Hakkımızda

Hakkımızda

DJ AUTO, 5 kıtada, 31 ülkede operasyonu ve 17.500’ün üzerinde çalışanı bulunan ALJ Grup üyesidir. 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Merkez ofisi Ataşehir’de bulunan DJ AUTO’nun 3.250 m2’lik yedek parça deposu da Tuzla OSB' de bulunmaktadır. Genç ve dinamik ekibiyle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak operasyonlarını başarı ile sürdürmektedir.

DJ AUTO’nun öncelikli hedefi otomotiv yenileme pazarında kaliteli çözümler sunan küresel bir güç olmaktır. Bu hedef doğrultusunda stratejik hamlelerle, sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmetlerle istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

DJ AUTO, ALJ Grubu’nun sahibi olduğu DJ PARTS, FBK, QSTEN ve P2 markalarının Türkiye distribütörlüğünü sürdürmektedir. Kendi markalarının yanısıra DENSO markasının Türkiye distribütörlerinden biridir. Ayrıca LUCAS, DENSO COOL GEAR ve DAIHATSU markalarının da Türkiye’deki tek dağıtıcısı konumundadır. ALJ Grubu’nun 2011 yılında Malezya’da satın aldığı fren balatası fabrikası ile de üretici kimliğine kavuşmuştur.

DJ AUTO’nun hizmet anlayışı ürün satışından sonra da devam eder. Pazarlama ve satış sonrasında sunduğu teknik destek ve garanti hizmetleri ile her zaman müşterilerinin yanında olmaktadır. Çünkü DJ AUTO iş ortakları ile her zaman uzun vadeli ve dinamik ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.

DJ AUTO’nun felsefesi araçlarda her zaman kaliteli ürünler kullanılmasını sağlamak ve kaliteli servis ile daha uzun süre sorunsuz kullanım sağlayarak, müşterilerinin memnuniyetini sürekli üst düzeyde tutmaktır.